More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 10, 2011!

Turistik Weekend "Paradise Fshati"

Pesë apartamente luksoze të stilit malor janë të vendosura pranë malit më të bukur malazez Bjelasica, midis rrugës kryesore që çon në qendrën prestigjioze të skive Jezerine, e cila është vetëm 5 km larg dhe lumit të pastër malor Bjelasica. Të gjitha apartamentet kanë intimitetin e tyre dhe bregun e tyre të lumit. Gjithashtu, qendra e qytetit është vetëm 2 km larg. Vendi ku janë vendosur shtëpitë konsiderohet të jetë më i miri dhe më i bukur, si dhe vendi më i shtrenjtë në qytet. Secila shtëpi është e veçantë dhe ka rreth 60 m2, e bërë si apartamente (dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi, banjo, korridor, kuzhinë).


Ngjarje te rendesishme

1. janar Viti i Ri, argetim te mire ne debore
6. dhe 7. Krishtlindje ne janar
14. Shkurti, dita e Shen Valentinit
08. Mars Dita e Grave
1. pare Maj Dita e Punes
21. Dita e Pavaresise maj
Dita 13.jul Shtetit
Nentor sezonin ski

  • Ndiqni on